Veri Gizliliği - Eğitim ve Sertifikasyon Programları/Danışmanlık

Servicium, 2019 yılı itibariyle kişisel veri gizliliği alanında eğitim ve danışmanlık kanalını hayata geçirmiş ve IAPP (Association of Privacy Professionals) kuruluşunun resmi eğitim ortağı olarak, küresel bazda tanınan ve alanında tek ISO/ANSI akreditasyonuna sahip Certified Information Privacy Professional (CIPP) ve Certified Information Privacy Manager (CIPM) eğitim ve sertifasyon programlarını sağlamaktadır.

Certified Information Privacy Professional/Europe (CIPP/E) programı, kişisel veri gizliliği ile ilgili kritik kavramlar hakkında bilgi vermekle beraber, CIPP/E sertifikasyon sınavı ile de birleştirilmiş, güçlü ve etkileşimli bir eğitim fırsatı sunmaktadır.

Certified Information Privacy Manager (CIPM) programı, kritik kişisel veri gizlilik kavramları hakkında bilgi vermekle beraber, CIPM sertifikasyon sınavı ile de birleştirilmiş, güçlü ve etkileşimli bir eğitim fırsatı sunmaktadır.

Ekibimiz Kişisel Veri Koruma Kanunu’na uyum çalışmaları çerçevesinde, gereksinimlerini anlamak, organizasyonunuz için alınacak aksiyonları belirlemek ve ilgili mevzuatlara hazır olmak için müşterilerin ihtiyaçlarına özel butik danışmanlık hizmeti vermektedir.